Shijiazhuang Minerals Equipment Co. Ltd
Shijiazhuang Minerals Equipment Co. Ltd
Haberler
Home / Haberler /

Company News About Kum Tarama Bulamaç Pompaları Hakkında

Kum Tarama Bulamaç Pompaları Hakkında

2022-07-29
Kum Tarama Bulamaç Pompaları Hakkında

Kum pompalamak için kullanılabilecek çok çeşitli Kum Tarama Bulamaç Pompaları sunuyoruz.Ağırlıkça %70'e kadar katı madde içeren bir kum ve su karışımı pompalanır.Kum ve çakıl, bir sıvı karışımı ile kum ve çakıl parçacıklarının pompalanmasıyla işlenir.

Kum ve çakıl çıkarma, nehir tarama, liman ve deniz inşaatı, sahil ıslahı ve Geotubes doldurma dahil olmak üzere çeşitli görevler için bir kum pompası kullanılabilir.Kum pompalarının aşağıda okuyabileceğiniz birden fazla uygulaması vardır.

Kum ve Çakıl Madenciliği

Kum ve çakıl çıkarmanın en popüler yöntemlerinden biri nehir yataklarını veya deniz yatağını taramaktır.Kum, beton yapımında ve petrol veya gaz çıkarmada hidrolik kırılma (kırma) için kullanıldığı için büyük talep görmektedir.Kum pompalarımız bu uygulamalarda oldukça başarılıdır.

Liman Bakımı

Sıklıkla, deniz akıntıları ve memba atıklarındaki tortulaşma nedeniyle limanların ve marinaların deniz tabanı yükselir ve bu da tekne erişimini zorlaştırır.Kum pompalarımız, uzaktan kumandalı mini taramalarımız ve kablo taramalarımız liman temizliği için uygundur.

hakkında en son şirket haberleri Kum Tarama Bulamaç Pompaları Hakkında  0

Geniş bir yelpazede tarama pompaları ve aksesuarları sunuyoruz, açıklamaları ürün bölümümüzde bulabilirsiniz.Bulamaç Pompasının Temelleri bölümümüzde kum pompaları hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Gereksinimlerinize en uygun kum pompası boyutunu seçmenize yardımcı olabiliriz.Çok çeşitli Kum Tarama Bulamaç Pompalarımız var.Tek başına kum pompaları, mevcut taramalara kurulabilecek paketler ve uzaktan kumandalı taramalar ve kablo taramaları gibi eksiksiz pompalama çözümleri sağlayabiliriz.